Η ώρα είναι:

Σάββατο, 18 Απριλίου 2015

Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας

Σάββατο 18 Απριλίου 2015. Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για να είστε μέσα στο πρόγραμμα!

14:00 (συνδρομητικό) Τένις ATP Masters (Μόντε Κάρλο, 1ος ημιτελικός)
14:00 (συνδρομητικό) Γερμανία δεύτερη κατηγορία Μόναχο 1860 - Μπόχουμ
14:50 (συνδρομητικό) Formula 1 GP Μπαχρέιν (3ες ελεύθερες δοκιμές)
14:55 (συνδρομητικό) Moto 3 Αργεντινή (3ες ελεύθερες δοκιμές)
15:00 (συνδρομητικό) Παγκόσμιο πρωτάθλημα FIA GT Series Προκριματικός γύρος, Μαρόκο
15:00 (συνδρομητικό) Super League Παναιτωλικός - Καλλονή
15:30 ΝΕΡΙΤ plus Ρυθμική Γυμναστική Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
15:50 (συνδρομητικό) Moto GP Αργεντινή (3ες ελεύθερες δοκιμές)
16:00 (συνδρομητικό) Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Άνδρες - +105 κιλά
16:30 (συνδρομητικό) Γερμανικό Πρωτάθλημα Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου
16:30 (συνδρομητικό) Τένις ATP Masters (Μόντε Κάρλο, 2ος ημιτελικός)
16:50 (συνδρομητικό) Moto 2 Αργεντινή (3ες ελεύθερες δοκιμές)
17:00 (συνδρομητικό) Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
17:00 (συνδρομητικό) Basket League ΑΕΚ - Τρίκαλα
17:00 (συνδρομητικό) Basket League Κηφισιά - ΠΑΟΚ
17:00 (συνδρομητικό) Αγγλικό Πρωτάθλημα Χαλ - Λίβερπουλ
17:00 (συνδρομητικό) Basket League Κολοσσός - Ρέθυμνο
17:00 (συνδρομητικό) Basket League Απόλλων Πατρών - ΚΑΟΔ
17:00 (συνδρομητικό) Basket League Πανελευσινιακός - Κόροιβος
17:15 (συνδρομητικό) Super League Ξάνθη - Εργοτέλης
17:50 (συνδρομητικό) Formula 1 GP Μπαχρέιν (Κατατακτήριες δοκιμές)
18:00 (συνδρομητικό) Γαλλικό Πρωτάθλημα Νις - Παρί Σεν Ζερμέν
19:00 (συνδρομητικό) Champions League Πόλο Ραντνίτσκι - Ολυμπιακός
19:00 (συνδρομητικό) Ιταλικό Πρωτάθλημα Σαμπντόρια - Τσεζένα
19:00 (συνδρομητικό) Ισπανικό Πρωτάθλημα Λα Κορούνια - Ατλέτικο Μαδρίτης
19:25 (συνδρομητικό) Moto GP Αργεντινή (4ες ελεύθερες δοκιμές)
19:30 (συνδρομητικό) Γερμανικό Πρωτάθλημα Άουγκσμπουργκ - Στουτγάρδη
19:30 (συνδρομητικό) Super League Κέρκυρα - ΠΑΟΚ
19:30 (συνδρομητικό) Αγγλικό Πρωτάθλημα Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
20:05 (συνδρομητικό) Moto GP Αργεντινή (Κατατακτήριες δοκιμές)
20:45 (συνδρομητικό) Ολλανδικό Πρωτάθλημα Αϊντχόφεν - Χέρενφεν
21:00 (συνδρομητικό) Γαλλικό Πρωτάθλημα Μονακό - Ρεν
21:00 (συνδρομητικό) Moto 2 Αργεντινή (Κατατακτήριες δοκιμές)
21:00 (συνδρομητικό) Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα
21:45 (συνδρομητικό) Ιταλικό Πρωτάθλημα Γιουβέντους - Λάτσιο
22:00 EUROSPORT 2 Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Μόντρεαλ Ίμπακτ - Σικάγο Φάιερ
22:30 (συνδρομητικό) NBA Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
23:00 (συνδρομητικό) Ισπανικό Πρωτάθλημα Αθλέτικ Μπιλμπάο - Χετάφε

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Διαβάστε στο mu-si-co



Ta Panta Ola © All rights reserved 2014. Τα κείμενα που διαβάζετε στο Ta Panta Ola είναι προϊόν πνευματικής ιδιοκτησίας των αρθρογράφων και του Ta Panta Ola. Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των κειμένων με την προϋπόθεση τοποθέτησης ενεργού συνδέσμου (Link) αμέσως μετά το άρθρο.